Historie práskání bičem


Historie
Druhy
Rozdělení
Údržba


Tradice u nás
Soutěže
Muzea bičů
Mapa bičařů


Něco o mě a kontakt
Něco o mě a kontakt

logo

    Na začátku vytvoření Mapy bičařů, kupodivu nebyli bičaři, ale jiná nejmenovaná zájmová skupina, která si podobnou mapu připravovala. Mě se nápad zalíbil a v únoru 2020 jsem tento projekt rozjel taky pro zájemce o biče.

    Bičařů - výrobců bičů, vystupujících s biči a jejich uživatelů - je spousta a ani se mezi sebou neznáme. Takhle je alespoň nějaká šance vědět, kde se kdo vyskytuje a pokud někdo bude hledat pomoc, tak ho můžeme nasměrovat k nejbližšímu bičaři 😊 Pro vystupující je to taková reklama zdarma. Poslední „rubrikou“ v mapě jsou akce – soutěže, setkání.

    Pokud budete mít zájem se zapojit, není problém… Stačí mi na email keltoviny@seznam.cz zaslat tyto informace: jméno, pokud jste členem nějakého týmu či skupiny, bydliště (stačí město, vesnice), čím se zabýváte (výrobce, vystupující, nadšenec) a nějaký kontakt (email, telefon, fcb, … - není povinné). A pak Vás již do mapy zapíšu.

Odkaz na Mapu bičařů, fanoušků práskání bičem a výrobců bičů

biče a spol
PISTOLNICKÁ SHOW, KOLT SHOW, WESTERN SHOW, PRÁSKÁNÍ BIČEM, KELTOVINY, KEJKLÍŘI, ŠERMÍŘI, SHOW S BIČI,
KOVBOJOVÉ, INDIÁNI, COUNTRY TANCE, LINE DANCE, PRODUKCE, DĚTSKÉ DNY, SLAVNOSTI, DALŠÍ PROGRAM, KULTURNÍ PROGRAM
BIČ, PISTOLE, ČERTI, POHÁDKY, RADAMBUK, SPOLEK, SDRUŽENÍ, KROUŽKY, KURZY, MINIŠKOLIČKA, DĚTI, MLÁDEŽ, ZÁBAVA K obrázkům - width="400" height="65" border="0