Historie práskání bičem


Historie
Druhy
Rozdělení
Údržba


Soutěže
Osobnosti
Muzea bičů
Mapa bičařů
Káča s bičem


Něco o mě a kontakt


logo


    Bič vyžaduje pravidelnou údržbu. Nový bič (pokud to neudělal výrobce) před prvním použitím nejdříve promažte. Použijte doporučená mazadla na kůži, jež jsou směsí přírodních tuků a vosků. Nepoužívejte chemická mazadla, nebo motorové oleje – nejsou vhodné.

    Pro udržení pevnosti řemínků je třeba kůži biče mazáním udržovat v dobrém stavu. Zejména při cvičení ve vlhkém a prašném prostředí. Nejvíce trpí konec biče, který je ve styku se zemí. Proto mažeme především špičku biče.

    Chcete-li, aby Vám bič vydržel, nepráskejte jím na kamení, betonu a jiném drsném povrchu, kde se odírá. Po cvičení stočte bič do velkých závitů a pověste. Stáčejte jej vždy na jinou stranu, aby se neohýbal v jednom směru více. Je-li mokrý, nedávejte jej ke zdroji tepla, ale nechte ho uschnout při pokojové teplotě ve větrané místnosti. Rozvažte i uzly na koncovém řemínku, navažte novou práskačku a znovu ho promažte.

biče a spol
PISTOLNICKÁ SHOW, KOLT SHOW, WESTERN SHOW, PRÁSKÁNÍ BIČEM, KELTOVINY, KEJKLÍŘI, ŠERMÍŘI, SHOW S BIČI,
KOVBOJOVÉ, INDIÁNI, COUNTRY TANCE, LINE DANCE, PRODUKCE, DĚTSKÉ DNY, SLAVNOSTI, DALŠÍ PROGRAM, KULTURNÍ PROGRAM
BIČ, PISTOLE, ČERTI, POHÁDKY, RADAMBUK, SPOLEK, SDRUŽENÍ, KROUŽKY, KURZY, MINIŠKOLIČKA, DĚTI, MLÁDEŽ, ZÁBAVA K obrázkům - width="400" height="65" border="0